Hizmetlerimiz

Lashing Hizmetleri

DM Company Ticarette en yüksek verimliliğe esas oluşturan hizmetlerden en önemlisi de taşınan yüklerle ilgili tüm güvenlik önlemlerinin yeterince ve uygun ekipmanlarla alınması zorunluluğudur. Yüklerin belirli bir zaman diliminde hasarsız olarak teslim alınması uluslar arası ticaretin en önemli kurallarından biridir. DM Company bu anlayış ilkeleri dahailinde yüklemesini yaptığı ürünlerin yük sabitleme takozlama spanzet ve araç yük yerleşim standartlarında hizmet etmeyi ana ilkesi olarak kabul etmiştir.

Depolama Hizmetleri

DM Company tarafından özel izinli vinç operatörleri ve DM Cpmpany ait vinç ve forkliftlerle yapılmaktadır. Irak iç bölgelere sevk edilen araçlar DM Company ait araçlara aktarmaları yapılmaktadır. Araç aktarmaları DM Company sahalarında 24 saat yayın yapan kamera sistemi ile takip edilmektedir. DM Company ana şirket ilkelerinden olan yük güvenliği ve sevkte malzemeye hasar oluşmaması için lashinlere uluslararası standartlar uygulanmaktadır.

Antrepo Hizmetleri

Gümrük mevzuatına tabi olan eşyalarınızn, gümrük gözetimi altındayken muhafaza ettiğimizi ve ilgili dış ticaret işleminin tamamlanabilmesi için gerekli işlemleri yaptığımız antrepo hizmetidir.